O nás

Jsme Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Kamarád se sídlem v Jihlavě, naše činnost spočívá především v celoroční práci s dětmi. V našem oddíle je pro rok 2023 zatím 94 členů.


Co děláme?

Nový airsoftový oddíl se schází jednou za týden na tankodromu Pístov. Schůzky se konají každé liché úterý a každou sudou neděli. 

Naše skupina se vydává jednou za měsíc na víkendové i vícedenní výpravy, pořádáme jednodenní akce. I když máme svojí základnu nedaleko Lovětína u Batelova, snažíme se poznávat vzdálenější kouty naší republiky. 

Na výpravách nehrajeme pouze dobrodružné hry, ale věnujeme se zajímavým dovednostem, které rozvijí přirozenou inteligenci i tvůrčí činnost jak kolektivní, tak individuální. Máme rádi přírodu, sport, ale i rukodělnou činnost.

Každoročně v červenci organizujeme 2 běhy letních stanových táborů na naší základně v Lovětíně u Batelova. Veškeré aktivity nevytváříme pouze pro členy naší skupiny, ale rádi přivítáme kohokoli, kdo má rád příjemné prostředí, přátelskou společnost, ale i dnes již vzácnou klidnou a čistou přírodu. 

Naši vedoucí

Naši vedoucí jsou zkušený kolektiv kvalifikovaných vedoucích (dle MŠMT) a našich mladých instruktorů, kteří na své první oficiální vzdělávání pod hlavičkou Pionýra teprve čekají. Jsme dobrovolníci, kteří svou energii nevydávají pro peníze, ale pro radost práce s dětmi. Vedoucí pracují bez nároku na finanční odměnu.

Během našich akcí je vždy přítomen zdravotník. V neposlední řadě se o nás starají naše skvělé kuchařky.

Veškeré finance skupiny jsou využity na modernizaci stávajících prostor a vybavení.


Registrační formulář

Pro nové členy - registrační formulář ke stažení a k vytisknutí zde.